Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

piątek, 31 sierpnia 2012

kurs wózek już jest!!


Druga część jak wykupię dodatkowe miejsce na blogerze;))
Więc musicie uzbroić sie w cierpliwość !!
Jutro zaczynam samochód ale też nie wstawię szybko :(( 
Mam wyczerpany limit zdjęć .

udało się !!!

Kochani jestem z tych osób ,które nie potrzebują i nie posiadają karty kredytowej:)) ani debetowej.. przejechałam się na nich. Dziś jednak podczas wstawiania kursu na bloga spotkała mnie nie miła niespodzianka. Bloger powiedział koniec!!! i nie mogłam wstawiać zdjęć . Jedynie opłacenie na m-c czasu limitu może mnie uratować .Śmieszna kwota 2,49 dolara ale płatność kartami powyżej!! ręce mi opadły ...:( pod koniec kursu!!! a gdzie reszta?? i następne prace i kursy!! Wiecie jaka szczegółowa jestem w zdjęciach abyście się nauczyli:) ale jest anioł moja przyjaciółka ,która mi pomogła,zapłaciła mi mój limicik  i wstawiłam resztę zdjęć .Dziękuję!!!
Za m-c będę się martwić co dalej:)) a kursik najważniejsze jest dla Was tak wyczekany!!!
Cieszę się bardzo ,że się udało i mam nadzieję ,że zrozumiale zrobiony,bardzo się starałam.
Miałam ciężki dzień, temperatura, obolałe kości i taki pech ach.. jak to mój mąż mówi dzień mądzioła hehe
Dobrze się skończył to najważniejsze!!!! Jutro jestem z Wami limit mi nie zabroni:)))) i działamy dalej:))

Dobrej Nocki dla mojego Anioła stróża -przyjaciółki i dla Was:))


10 komentarzy:

 1. To oczywiste Aniu że cierpliwie poczekamy... Hmm nawet nie wiedziałam, że trzeba dodatkowo na Blogerze miejsce wykupywać, a o limicie zdjęć nawet bym nie pomyślała...cóż nic nie ma za darmo...
  Twoje kursiki są warte czekania...pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. A może wrzucisz zdjęcia na jakiś serwer? Np. tu: www.imageshack.us albo na jakikolwiek inny :) Twojego bloga podglądam już od dłuższego czasu i dziękuję za wspaniałe kursy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć a może założyć sobie konto dodatkowo np. na żabie http://imageshack.us/ limit 500 zdjęć, ale zawsze. Ja by to obejść założyłam 2 konto na innego maila.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam konto na Picassie i z niej przesyłam zdjęcia na bloga, Połączona jest z blogiem więc zamiast wstaw zdjęcia wybieram prześlij z Picasa.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wcale nie trzeba płącić wystarczy założyć nowe konto na blogerze i dodać je jako autora bloga i po problemie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Aniu kursik super jesteś aniołen o wielkim Sercu pozdrawiam Iwona Dębińska.

  OdpowiedzUsuń
 7. Aniulka,dużo siły i wytrwałości w dalszej pracy,może i Ja znajdę czas i zrobię wózeczek,dziękuje za kursik, Twoje wózeczki są cudowne,kocham Je:))))))))

  OdpowiedzUsuń
 8. Aniulka,masz złote serce,dużo wytrwałości i siły do dalszej pracy,dziękuje za kursik może i ja znajdę czas i zrobi wózeczek:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Aniu, mi też jakiś czas temu wyskoczył limit zdjęć, ale córeczka doczytała, że jak się założy konto na google +, to wtedy można dodawać bez ograniczeń. No to założyłam i na razie jest dobrze:)

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))