Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

czwartek, 21 listopada 2013

Działam:))

Oj ostatnio intensywnie:)))

Obecnie szyje ;)) a co ??? zobaczcie:))
To torba jedna z kilku:)) będą w kilku kolorach .Dlaczego szyję torby?? poczytajcie niżej:)

 Szyję bo mam cel:) Chcę uświadomić ludzi w Ostródzie i w Polsce,że nakrętki od butelek , pojemników, kawy... itp mogą pomóc osobie chorej. 1 tona plastikowych nakrętek sprzedana w dobrej cenie to ok 1000 zł :) Oczywiście przekazana przez osobę chorą lub rodzica dziecka chorego. A my wyrzucamy je do kosza!!!! takich pojemników pełnych butelek plastikowych jest kilka na każdym osiedlu .Chciałabym uwrażliwić ludzi na to co robią:) bo każda nakrętka to 1 grosz więcej aby pomóc chorej osobie:)
My w Ostródzie mamy Czarusia, słodkiego chłopca , którego mama zbiera nakrętki. Więc jak na dniach zobaczycie osobę z taką torbą na mieście , nie śmiejcie się z niej a spytajcie jak mogę pomóc??
Gdzie mogę oddać zebrane nakrętki?? dam Wam ulotkę , którą Wam pokażę niżej:)


A skąd pomysł na torbę?? a dzięki Panu Andrzejowi ;)) który mnie zaskoczył wczoraj .

W jednej z firm , Pan poprosił abym usiadła na pięknym wygodnym fotelu i dał mi prezent:) A co dostałam??? Butlę dużą z nakrętkami , czysta piękna butla pełna grosików dla Czarusia:)) Wiecie jaka to była radość?? olbrzymia. Firma ,która mi tą butlę wręczyła to "AT A Bank" Pana Andrzeja:)) Postanowiłam chodzić z tą moją nową torebką po Ostródzie:) i tak zrobiłam, odwiedziłam aptekę sklepy.. ludzie troszkę dziwnie patrzyli na mnie, a tych co ciekawił mój dodatek do czarnego płaszcza opowiadałam o Czarusiu. 


Jednak stwierdziłam ,że z taką butelką mnie nie wpuszczą do każdego sklepu:) więc postanowiłam z filcu  uszyć torbę  :)


 Dziś ją zaprojektowałam i dałam info na fb :

Potrzebuję osoby ,która wyszyje literki jasne na ciemnym tle typu: Zbieram nakrętki dla Czarka Raczyńskiego , a może mi hasło jakieś pomożecie stworzyć?? Torbę szyję z filcu;)) zaraz Wam pokażę swój plan:)) Miałam dziś skończyć ale okazało się ,że nawet jak swoją podłogę udało mi się w Pracowni znaleźć hahha to igły nie znalazłam, a filc jest gruby:) więc igła musi być większa:) To tylko szkic, będzie w stylu listonoszki . Użyłam pinezki aby Wam pokazać co chcę wykonać:)) Torby będą w różnych kolorach:) Mają zwracać uwagę . Krawcowa ze mnie żadna, nie znam sie na szyciu toreb, ale wykonam taką prostą , co się nie robi jak ma się cel ?? Nakrętki są pod specjalną folią , aby torba była odporna na warunki atmosferyczne:) Palcem pokazuję na zdjęciu gdzie chcę umieścić napis, musi być jakoś wyszyty na ciemniejszym kawałku filcu , może mamy kogoś kto go wyszyje??? w Ostródzie??

Mam już kilka propozycji fajnych na hasło :)

Danusia Witkowska :
 
"Każda nakrętusia dla Czarusia"

" Nakręteczka dla Czareczka "

Wioletka :

" Dla Czarusia nakrętka buzia wiecznie uśmiechnięta"

  " Czareczek fan nakręteczek "

Agnieszka Biskup:
 
"Nakrętusia dla potrzebującego dzidziusia"

 Lucynka Parada-Kupniewska :

  ,,NAKRĘTECZKA KOLOROWA -DZIECIOM POMÓC JEST GOTOWA ""

propozycje już są :))


Gotowe torby pokażę Wam na dniach:))) buziaki
 

5 komentarzy:

 1. Problem jest taki, że nie ma za dużo informacji gdzie można takie nakrętki oddawać w danym mieście a tego są ogromne ilości w każdym domu.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja zbieram i zbieram i nie mam gdzie dać! Wcześniej zbierałam do przedszkola, ale już córka do przedszkola nie chodzi. No to teraz wiem gdzie wysłać. :) Aniu jesteś aniołem, ale pewnie o tym wiesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu, to piękne co robisz, a pomysł z torbą rewelacyjny;) myśle, że wszystkie "nakrętkowe hasła" są rewelacyjne;) może zamiast koszulek dla wolontariuszy to wręczać takie torby???? przyznam szczerze, że koszulki "reklamowe" są już tak powszechne, że ludzie raczej nie zwracają na to większej uwagi: bez różnicy, czy to jakaś fundacja, bank, czy szkoła językowa...ludzie są przesyceni takimi "chwytami" marketingowymi, podobnie i z bilbordami;) ale akcja z nakrętkowymi torbami napewno otworzy oczy niejednemu przechodniowi;))) będę trzymała kciuki;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, Aniu jak zwykle zaskakujesz. Piękne Twoje prace i akcje tworzone z wielkiego serca.
  A może być hasło : "Czarusiowa Torebusia" ? Pozdrawiam B.

  OdpowiedzUsuń
 5. To dobrze, że ktoś jeszcze stara się pomagać. Sama zbieram nakrętki i oddaję zamiast wyrzucać :) Pozdrawiam i życzę sukcesów.

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))