Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

niedziela, 7 października 2012

Pomagamy Marcinkowi

 

  Nie zawsze jesteśmy w stanie pomóc finansowo , 

choć bardzo byśmy tego chcieli

Ale pamiętajmy: mamy swoją pasję!!! 

I w ten sposób możemy pomóc .... pracą naszych rąk ...

 

 Rękodzieła dla Marcinka 

 http://marcin-sporek.blogspot.com/Wczoraj ruszyła akcja „Rękodzieła dla Marcinka”. W jej trakcie będzie można zakupić rękodzieła różnych twórców przekazane jako dar dla Marcina a także dzieła przekazane kilka miesięcy temu Kubie Chojneckiemu, który przekazał nam, pozostałą po swojej podobnej akcji, część rękodzieł. „Ponieważ twórcy przekazali swoje dzieła na określony cel realizujemy dalej ich zamierzenia. Chcieliśmy jeszcze raz podziękować rękodzielnikom za pomoc i jednocześnie zwracamy się z prośbą do innych aby wsparli naszą akcję” Mówi tata Kuby.
Osoby, które są zainteresowane czy to przekazaniem rękodzieł czy ich zakupem, proszone są o dołączenie do wydarzenia na Facebooku "Rękodzieła dla Marcinka".

http://www.facebook.com/events/494493233901674/?ref=ts&fref=ts
Przy tym wydarzeniu zbierzemy społeczność, która w bardzo przyjemnej formie będzie mogła pomagać Marcinkowi. Proszę wszystkich o nagłośnienie tej akcji.
Wszystkie rękodzieła będą wystawiane na naszym prywatnym koncie Allegro ale przelewy będą realizowane na subkonto Marcinka w Stowarzyszeniu Limanowska Akcja Charytatywna.
Akcje obsługują dla nas Sylwia Pająk Owca, Edyta Możdżeń oraz Leszek Chojnecki, którym bardzo dziękujemy za pomysł i organizację całego przedsięwzięcia. Rękodzielnicy proszeni są o kontakt z Sylwią Pająk vel Owca sylwiapajakowca@gmail.com 
Tu można zobaczyć i śledzić aktualne aukcje.
Zapraszamy i dziękujemy że jesteście z nami

4 komentarze:

 1. :)Pozdrawiam i dziękuję za nagłośnienie akcji:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozwoliłam sobie skopiować do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Praca na aukcje już się robi :) Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. każda pomoc jest jak oddychanie kto nie pomaga ten...i tak samo niewiele trzeba czasami jedno dobre słowo jedna myśl jest więcej warta niż wypchana sakiewka więc każdego stać

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))