Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

piątek, 12 października 2012

:)

Napisała do mnie Pani , która wstawiła zdjęcia(poprzedni post) . Pani bardzo mocno przeprasza i nie była świadoma tego ,że nie można w ten sposób postępować. Dziewczyny nie chcę linczu na tej osobie , sprawa się wyjaśniła a Pani usunęła wszystkie zdjęcia cudze z profilu. Mam nadzieję,że taka sytuacja nie będzie miała już miejsca.Tu nie chodzi o pracę na zdjęciu a samo zdjęcie autorstwa mojego, myślę,że powinnyśmy szanować innych. I udostępniając czyjąś fotkę z pracą podpiszmy kto jest jej autorem:))

P.S. Dziękuję dziewczynom za czujność:)) uśmiech mam na twarzy bo nasze prace znane są na pamięć .. nie da ich się powtórzyć na 100%  od razu zostają rozpoznane.heheh ;))

A tak w ogóle moje ręce wyglądają jakbym pracowała w ziemi;) moje testy przebiegły prawidłowo , podczas malowania , efekty są zadowalające a nawet świetne:) Tym razem zobaczycie filmik jak malować rurki i jakie środki stosować. Oczywiście myślę tu o moich odwiedzających ,którzy dopiero się uczą. Bo doświadczone osoby mają większą wprawę niż ja;))) Ja zawsze stosowałam 2 produkty a tu zabawa była inna:) Kursik będzie skierowany do osób ,które nie mają możliwości stosowania spray , oraz dla osób pracujących z dziećmi.Na moich warsztatach w Ostródzie było dużo Pań nauczycielek , które chcą na swoich lekcjach uczyć techniki zwanej przez nas papierową wikliną. Więc myślę przede wszystkich też o nich . Rozpisałam się :)) Życzę spokojnej nocki a ja w weekend pochwalę się swoimi nowymi doświadczeniami:)) buuziaki


5 komentarzy:

 1. No i dobrze ,że się wyjaśniło:) Czasem nieświadomość czegoś może nam sprawić problem...

  OdpowiedzUsuń
 2. Całe szczęście że reakcja była szybka... Pani która jak piszesz była nieświadoma wiec zostaje usprawiedliwiona i zapewne będzie to dla niej lekcja... każdy z nas ma prawo do pomyłek nawet tych robionych bezwiednie wiec sprawa ma pomyślny koniec i ciesze się bardzo ze nikt na tym nie ucierpiał...a co do linczu Aneczko nawet o tym nie pomyślałam... uważam że Twoja konwersacja w tej sprawie zupełnie wystarczy a zdjęcia jak sama piszesz są nie do podrobienia i identyfikują się z dana osobą która je wykonuje :D pozdrawiam i miłego weekendu życzę...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że sprawa się wyjaśniła. Lepiej jeśli zostało to zrobione nieświadomie niżbyśmy niż spotkać złodzieja naszych zdjęć.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. To dobra wiadomość Aniu :)
  Ciepło pozdrawiam i oczywiście czekam na nowy tutek :)

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))