Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

niedziela, 2 września 2012

Nowy kursik

Prace nad nim trwają :))
Będę Was uczyć jak wykonać ten samochód:))


Dziś już zaczęłam kursik:))Wygląda jak statek kosmiczny;)))A resztę zobaczycie jak skończę;)))))

To ciężka praca do wykonania:)) ale wierzę ,że sobie wspólnie poradzimy!!!

Dobrej nocki !!!
buziaki;)))


7 komentarzy:

 1. w konkursie co prawda nie akurat o ten kursik chodzilo, ale w sumie w pewnym sensie tez zgadlam jaki kursik zrobisz we wrzesniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z pewnością Aniu nie jest to lekka praca, te szczegóły... opisy ,Twoje spostrzeżenia i bezcenne a jakże pomocne uwagi... Jesteś kochana za to co robisz po raz kolejny Dziękuję... !!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana!! Kto jak, kto ale Ty sobie masz nie poradzić :) Widać przecież na blogach że jesteś wytrwała i uparta! Czekamy z niecierpliwością. Buźka

  OdpowiedzUsuń
 4. w pierwszej chwili pomyślałam, że chyba robisz coś nowego, czyli rakietę;-P a pomysł z kursem jest the best, super, że są osoby które dzielą się wiedzą jak coś zrobić z innymi:-*

  OdpowiedzUsuń
 5. supeeer:) od zawsze podziwiam Twój nagłówek z tymże samochodem:) fajnie że teraz będzie wiadomo jak taki zrobić:)):D z góry dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale dlaczego ja tutaj nie trafiłam wcześniej? lepiej poźno niż wcale:) zaczytuje się i podziwiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Już wiem to papierowa wilkina miałąm z nią doi czynienia ale jakoś nie weszło mi to w krew ale rurki umiem zwijać do dziś :)

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))