Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

sobota, 14 lipca 2012

List do Magnolii..

"Magnolia to kwiat, który od wieków symbolizuje kobiecość, szlachetność, wytrwałość i miłość do natury. Kwiat magnolii symbolizuje również wierność i oddanie."

A ja poznałam taką Magnolię :)) piękną i utalentowaną !!
Tworzącą biżuterię ,decoupage i papierową wiklinę.. 
Kobietę tajemniczą ,sympatyczną i od razu dającą się pokochać..i tu Cię mam moja Magnolio:))) jesteś sympatyczna i nie można Cię nie kochać:))) Masz pięknego kotka a może dwa.. jesteś tajemnicza?? ale utalentowana!!

Narozrabiałaś!!! teraz nakrzyczę z przekory;)))) 
ale nauczysz się blogować... przyznaję ,że ja do dziś mam z tym problem :)))) A dziś piszę list otwarty publiczny do Ciebie:)) 
Bo bardzo Cię lubię ..za ten kwiat,symbol , który wybrałaś,za Twoją odwagę i za to ,że jesteś cały czas ze mną!! za to,że mnie odwiedzasz i komentujesz moje posty.. za to ,że jesteś!!! za to,że tworzysz piękną biżuterię i masz piękną pasję .. i zachęcam innych aby poszli Twoim śladem Magnolio i prowadzili swoje blogi!! aby odważyli się.. 
Uwierzcie to narkotyk:)) ale taki dobry narkotyk!!!! to Wasze miejsce , otwórzcie swój świat pasji dla innych jak Magnolia :))

 Zapraszam...miałam zaszczyt być pierwsza:))))
ale tą naszą kropeczkę ciężko było znaleźć hehehehhe2 komentarze:

  1. Aniu, Aniu, ale mnie ucieszyłaś, aż się popłakałam bo jeszcze nikt tak mnie nie uhonorował!JESTEŚ PIERWSZA I NIE TYLKO NA MOIM BLOGU, i zawstydziłaś bo aż taka jak napisałaś nie jestem, bardzo bardzo dziękuję... i ze wzruszenia brak mi słów!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. byłam i poczytałam :) niecierpliwie czekam na 2 część wykonania pojemniczka :)

    OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))