Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

czwartek, 19 kwietnia 2012

;))

Dziś odwiedzam wszystkich znajomych;) tzn.. ile dam radę odwiedzić:)) Jeśli się nie obrazicie na mnie polecę kilka z nich. Jest dużo nowych koleżanek, dziewczyn , które dopiero w tym roku otworzyły swój świat przed nami.. a jak mamy go poznać jak nie przez reklamę bloga tych osób. Kochani to osoby , których ja nie znam , a wiem jak ciężko jest na tym naszym świecie .. jak ciężko pokazać swoje prace i jak ciężko je sprzedać . Pomagajmy sobie.

Przez przypadek trafiłam na bloga Mayanna .Naszej koleżanki pasją jest masa solna. Tworzy z niej cudne aniołki. Chciałabym Was zaprosić do niej. Niech pozna nowych przyjaciół i nasz świat. Ma na razie nas dwie Kreskę , następną aniołkową dziewczynę;) i mnie , choć tak naprawdę dopiero mnie pozna:))


Pozdrawiam Mayanna !! 
a Wam za wizytę u naszej nowej  koleżanki bardzo dziękuję.

6 komentarzy:

 1. Naprawdę śliczne te Mayannowe aniołki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rany, dziękuję bardzo! Aż mi się cieplutko na sercu zrobiło:)))I witam przy okazji serdecznie, bo jeszcze nie zdążyłam:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. W zupełności się z Tobą zgadzam.
  Dziewczyna jest bardzo dobra w tym co robi.

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękne prace już się zapisałam :) pozdrawiam serdecznie i życzę mile spędzonego urlopu w miłym gronie przyjaciół :)wracaj szybko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A dziękuję na namiary:) śliczne aniołki

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłam, obejrzałam, podoba mi się! Aniołki piękne, wszystkie piękne! Mnie coś innego przykuło uwagę - zabawki z kartonów czyli wykorzystanie tego co ,,pod ręką,,. Mayanna jest bardzo kreatywna!!!
  Miłego dnia całego Aniu ... brakuje mi Twoich pięknych prac na Fb;(

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))