Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

wtorek, 6 grudnia 2011

Podziel się sercem,podaruj uśmiech!! akcja Fundacji Szansa Dzieciom!!!

Bardzo się cieszymy że my skromne rękodzielniczki możemy uczestniczyć w tak wielkiej i pięknej akcji , wśród tak wielu znakomitych osób , całym sercem jesteśmy z dziećmi i z naszej strony zrobimy wszystko 
aby te Święta były dla dzieciaków nie zapomniane!!!
Informacja prasowa:


Dlatego wspierajmy piękny cel!!! Udostępniajcie i wspomóżcie naszą akcję : przelej 10 zł na konto Fundacji Szansa Dzieciom, 10 zł to jeden pingwinek, każde następne 10 zł to następny pingwinek:)Im wyższa kwota tym więcej PINGWINKÓW:) . Dzięki Waszemu wsparciu i przelanej kwocie na konto,fundacja zakupi prezenty świąteczne dla dzieci z domu dziecka.Zapraszam do aktywnego udziału.Ty również możesz zostać Świętym Mikołajem!!!!!
 
 
"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. 
Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."
  Jan Paweł II


"Pochodzimy z ubogich, często rozbitych rodzin, większość z nas nie zaznała nigdy miłości, ani ciepła domowego dlatego nasi opiekunowie chcieliby nam zapewnić jak najlepsze warunki, aby chociaż w ten sposób zrekompensować nam ból i cierpienie „.

Fundacja Szansa Dzieciom wspólnie z woluntariuszami organizuje akcję, która ma na celu sprawić radość dzieciom oczekującym na prezenty od Św. Mikołaja. Sprawmy, aby te Święta były inne!!!

Nawet drobna pomoc rzeczowa może sprawić, że w oczach najmłodszych na dłużej zagości radość i że Dom nie będzie kojarzył się im z zimną instytucją, lecz z miłością, szczęściem, akceptacją oraz wieloma innymi uczuciami, które kryją te słowa.
Nasza Fundacja ma pod opieką dwa domy dziecka oraz innych podopiecznych. Nasze Dzieci są w wieku od 2 do 18 lat.

Dom Dziecka nr 1 w Warszawie, Al. Zjednoczenia 34 oraz Rodzinny Dom Dziecka w Szczecinie.


Paczka, może zawierać zabawki dla najmłodszych, słodycze, ubrania, książki, płyty i inne drobnostki ......

Paczki prosimy wysyłać na adres fundacji:

Fundacja Szansa Dzieciom
ul. Skalbmierska 4/1, 01-844 Warszawa

Na wszystkie pytania odpowiemy:
kontakt:

l.skuza@szansadzieciom.pl

Dziękujemy, że zawsze jesteście z Nami !!!
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))