Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

wtorek, 6 grudnia 2011

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wystarczy dopiąć pingwina do zdjęcia:( byłam widziałam , nie wystarczy Lubię To:( Nie wystarczy Wezmę udział:( nie róbmy nic na pokaz :( te dzieci czekają ... to nie Hello kitti , reklama , zabawa... to istotki, małe dzieci czekające na pomoc ......................................................

Kochani wspieramy piękny cel!!! udostępniajcie i wspomóżcie naszą akcję : przelej 10 zł na konto Fundacji Szansa Dzieciom, 10 zł to jeden pingwinek, każde następne 10 zł to następny pingwinek:)Im wyższa kwota tym więcej PINGWINKÓW:) . Dzięki Waszemu wsparciu i przelanej kwocie na konto,fundacja zakupi prezenty świąteczne dla dzieci z domu dziecka.Zapraszam do aktywnego udziału.Ty również możesz zostać Świętym Mikołajem!!!!!
 http://www.facebook.com/SzansaDzieciom

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))