Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

piątek, 13 grudnia 2013

Kolejna choinka

Dziś powstała kolejna choinka. Szybko wykonana:)
Ta sama technika co poprzednio , tylko wykończenie inne:  wata plus gałązki z girlandy .
Dodatkowo szyszki , bombki i łańcuchy oraz lampki:)                                                                          kursik  dostępny:)

5 komentarzy:

 1. Piękna choinka Aniu :) Sporo podobnych zrobiłam w poprzednich latach tylko dużo mniejszych. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. małgosia k. Torunia13 grudnia 2013 23:35

   Niesamowita pani jest

   Usuń
 2. małgosia k. Torunia13 grudnia 2013 23:31

  Piękne prace.... brak mi jest słów opisać taką postać jak pani p. Aniu .... podglądam pani strony już rok i staram się COŚ wykonać... dziś dla mnie byl wielki dzień ponieważ mieliśmy kiermasz w przedszkolu . Moich prac wystawionych było aż 6... np anioł choinki drzewko kula .... jest pani wielka nie ma dnia żebym nie zaglądała na pani strony i polecała pani bloga moim klientkom wielki UKŁON dla pani serca. I życze tego marzenia nie spełnionego .... z całego serca

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie spotkałam nigdy w życiu takiej osoby z pasja

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała choinka Aniu. Nie zdziw się Kochana jeśli zobaczysz te zdjęcia w różnych miejscach :) Wyszły tak pięknie, że pewnie ktoś je zwinie do własnych celów. Na moje i to nawet w połowie nie tak ładne jak Twoje też się ktoś pokusił.

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))