Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

poniedziałek, 4 listopada 2013

Anioł dla Kuby!!!


Jeden z aniołów na licytacjiKubuś urodził się 17 czerwca 2000 roku. Jego szyja była czterokrotnie owinięta pępowiną, był w stanie zamartwicy, dostał tylko 2 punkty w skali Apgar.
Od urodzenia cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce ze spastycznym niedowładem czterokończynowym i małogłowiem. Na co dzień rehabilitowany jest metodą Vojty.
Kuba ma obecnie 13 lat, to trudny okres, rośnie teraz bardzo szybko.
Niezbędne jest kupno nowego wózka, a NFZ i PCPR finansują tylko część kwoty – nadal brakuje 5800 zł.
Kuba rośnie i niezbędny jest także nowy sprzęt rehabilitacyjny – potrzebuje specjalnego łóżka rehabilitacyjnego, sterowanego elektronicznie, dzięki któremu Kubę łatwiej pielęgnować i przebierać, wygodniejszego podczas choroby, zabawy, oglądania telewizji. Takie łóżko wyposażone jest w barierki ochronne, zapobiegające wypadnięciu z łóżka. Niestety, NFZ nie przewiduje żadnego dofinansowania do takiego sprzętu. Koszt łóżka to 11920 zł.
Razem potrzebne jest 17720 zł. Wydaje się, że ta kwota nie jest zawrotna, jednak rodzice Kuby nie są w stanie takiej sumy zdobyć, ani odłożyć. 


 Zaczynamy od 10 zł !!! Pamiętaj dobro powraca, wiele osób już sie o tym przekonało:))


1 komentarz:

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))