Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

piątek, 21 grudnia 2012

:))

Najcenniejsza przesyłka :))Muszę Wam ją pokazać:)) Moje kochane dzieciaki z Rodzinnego Domu Dziecka w Miąsowej przysłały mi ręcznie wykonane kartki:))) Znamy się nie od dziś. A moje pociechy dostały Mikołaja w tym roku od cioci Ani:) Dzwoniła do mnie Pani Alinka i opowiedziała co się działo:))Dzieci są szczęśliwe:) Paczuszka zawierała dużo słodyczy i owoców , kilka innych drobiazgów oraz Mikołaj ,którego dla nich wykonałam:)) Dziś dowiedziałam się ,ze bedę z nimi podczas Wigilii.Dumnie reprezentował mnie  będzie mój mikołaj:)) Jestem szczęśliwa:))) Wiem ,że do mnie zaglądają dziewczynki ;)) Więc dla nich jest ten post!! Kochane słoneczka dziękuję!! za wspaniałe kartki:)) Całusy od cioci:))
Kochani rosną małe rękodzielniczki;)))
Kiedyś nas zastąpią:))

Pamiętajcie , każdy z Was może zostać Świętym Mikołajem:)) i uszczęśliwić dzieci:))
Ja już szykuje zające:)) jak chcecie dołączyć do mnie , napiszcie:)) 


4 komentarze:

 1. ależ piękne te karteczki ...magiczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie że dołączę :) Jakby coś to pisz :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny prezent dostałaś...

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozazdrościć takich przepięknych prezentów w postaci kartek ;)

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))