Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

wtorek, 28 lutego 2012

Apel Pani Niteczki

 Potrzebujemy Twojego wsparcia!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij link u siebie na blogu.
Pomóż Joli !!!

List otwarty Pani Niteczki do władz - Błaganie o pomoc!!!!!


Dziękuję

11 komentarzy:

 1. kilkadziesiąt osób już udostępniło na Fb ,poinformowałyśmy media.Czekamy na odzew. Każdy człowiek ma prawo godnie żyć, każdego z nas może spotkać tragedia.Jola ma tych tragedii w domu dużo. Pomóżmy jej i razem z nią i innymi chorymi wołajmy o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za dużo ...Aniu, za dużo:( Też wstawiam i szczerze kibicuję ,z tymi mediami to jedyny dobry pomysł w tym kraju , czasem myślę ,że bez telewizji niektóre osoby nic nie zrobiłyby , a media jakby łamały wszystkie lody jakich normalnie człowiek nie potrafi pokonać... Do dzieła !!!Miałam brata z zespołem Downa i trochę wiem jak to jest z przepisami , ludźmi ,itd...A powiem coś jeszcze!!!To co mnie irytuje:facet ok. dziś 50 ,renta od ok. 10 lat, leki za darmo, bo był pijakiem -przepraszam -jest nadal bo ma za co .Znam osobiście:( I to jest sprawiedliwe dzielenie przepisami???

   Usuń
 2. Przeczytała i łzy płyną po policzkach ,coraz mniej podoba mi się życie w tym kraju nie wyjadę bo go kocham jestem w miarę zdrowa dzięki bogu i moja rodzina też ,choruję tylko na nadciśnienie,lecz moje leki w porównaniu z tymi o których mowa to kropla w morzu,władza jest coraz bardziej nieudolna już udostępniam u siebie i na FB i blogu!!! jestem z Wami duchem !!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem z wami i zaczynam udostępniać gdzie się da !

  OdpowiedzUsuń
 4. udostępniłam na FB , w głowie mi się to nie mieści :(
  Czy moge pozyczyc od Ciebie zdjęcie i wkleić na bloga ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też pożyczam zdjęcie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. jestem z Wami ... dałam już wpis na blogu

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))