Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

niedziela, 30 października 2011

Akcja "Dzień Dobrego Głoda"

Kochani, miło jest Was poinformować, 

że Nasza Wspólna Pasja Rękodzieło 

została Partnerem wspaniałej akcji ,

jaką jest "Dzień Dobrego Głoda" zorganizowanej przez 

Fundację Razem Lepiej

Kliknij na mnie i dowiedz się więcej.

 

Dzień Dobrego Głoda

Fundacja "Razem Lepiej" organizuje prospołeczną akcję pod hasłem "DZIEŃ DOBREGO GŁODA”. Akcja ma za zadanie poszerzyć świadomość społeczną dotyczącą problemu głodu w naszym kraju. Jej głównym celem jest bezpośrednia walka z głodem, a tym samym niesienie pomocy głodującym.
Mamy nadzieję, iż z Państwa pomocą uda nam się zainicjować coroczną akcję pod hasłem „DZIEŃ DOBREGO GŁODA”, czyli dzielę się tym, co wydam lub wydałbym jednego dnia na jedzenie. Wystarczy żeby każdy z nas wykazał odrobinę chęci, a uda nam się wspólnie pomóc wielu ludziom! Zaznaczamy, że wszystkie zebrane środki finansowe i materialne, zostaną przeznaczone na pomoc najuboższym. 
Oto kilka danych dla uświadomienia problemu głodu na świecie.
Aktualnie 826 mln ludzi na świecie cierpi z powodu głodu lub niedożywienia, w tym 34 mln - w krajach uprzemysłowionych. Co trzeci człowiek na świecie nie dysponuje dostateczną ilością pożywienia, (czyli 2 miliardy ludzi!).
Każdego roku 12 milionów dzieci umiera z głodu.
Aby zaspokoić potrzeby głodujących ludzi, w skali światowej, wystarczy 13 miliardów dolarów, tyle, ile mieszkańcy USA i Unii Europejskiej wydają rocznie na... perfumy.
Właściwie rozwinięte rolnictwo mogłoby wyżywić 12 miliardów ludzi, a więc jeśli jakieś dziecko w tej chwili umiera z głodu, to znaczy, że zostało z premedytacją zamordowane twierdzi Jean Ziegler, specjalny wysłannik ONZ do spraw żywności, a Khalil Girdan dodaje: Nie możesz jeść ponad swój apetyt. Druga połowa bochenka należy do drugiego człowieka i jeszcze trochę powinno zostać dla przypadkowego gościa.
Pod względem liczby niedożywionych dzieci, Polska zajmuje trzecie miejsce w Unii Europejskiej, za Bułgarią i Rumunią. Blisko 2 miliony dzieci w Polsce żyje na skraju nędzy!
My, jako - nie tylko świadomi problemu obywatele, ale zwykli ludzie, którzy potraktują gest podzielenia się "kromką chleba”, jako DAR SERCA - proponujemy, aby „DZIEŃ DOBREGO GŁODA” miał swój finał 4 grudnia 2011 roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))