Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Nowe pomysły:) kosze z łabędziami origami.3 komentarze:

  1. Jestem w szoku ,takie cudeńka !!!!!!!!!!!!Będę tu częściej zaglądać-pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Origami, to piękna sztuka.Jedna wada wszystko wykonane tą japońską sztuką z naszego papieru jest bardzo ciężkie...

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam! Czy mogłaby Pani pokazać jak wyplata Pani ten kosz na łabędzie? Pasjonuję się origami modułowym. Chciałabym zrobić coś takiego na prezent ślubny dla swojej siostry ciotecznej. Łabędzie już są. Panna młoda ma nawet welon:)Z papierowej wikliny wyplatam choinki, serca i malutkie koszyczki.Tych dużych nie potrafię-wszystko się rozpada.Rączka też nie wychodzi mi tak okrągła jak u Pani!Pisałam już do tylu osób,ale na razie nikt mi nie chce udzielić instrukcji.Bardzo chciałabym nauczyć się wyplatania takiego kosza!Śledzę systematycznie Pani bloga i jestem pod wielkim wrażeniem Pani talentu i pomysłowości.Sama chciałabym założyć bloga, ale mam z tym problemy, a też wykonuję wiele prac i chciałabym móc się nimi podzielić z innymi. Byłabym wdzięczna za kursik do takiego kosza!!!Pozdrawiam serdecznie! MARLENA:-)

    OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))