Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.Taka informacja jest na tym blogu.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

środa, 21 grudnia 2011

19 grudnia Wigilia w Domu Dziecka w Warszawie

****
18 grudnia 9.40 ruszamy do Warszawy do naszej przyjaciółki Lidii. 
Wyjazd zaplanowany wcześniej , cel wspaniały:)

 Mamy 80 dzieci w różnym wieku.
Zaczynamy pakowanie!!





 Paczuszki po 5 godzinach zostały spakowane;)
Kochana Monisia :) i mój braciszek , fot. na Wigilii



a to my zwariowane rodzeństwo :)

19 GRUDNIA,2011
O godz 16 w domu dziecka nr 1 w Warszawie , na al. Zjednoczenia 34 ,
odbyło się spotkanie świąteczne z naszymi dzieciakami .....

 Rozdaliśmy blisko 80 mikołajowych paczek.
Wśród zaproszonych byli: 
 Ewa i Piotr Krajewscy , Weronika Marczuk, Gosia Kosik , Karolina Nowakowska, Katarzyna Wiercińska Caren &Piotr Kowalicki , Marcin Mielewski, Maciek Kozłowski , Ilona Adamska z IK Magazine, Ekipa ITV

Dziękujemy firmom IK Magazine , Telewizji ITV, Endorfina Foksal,NASZA WSPÓLNA PASJA RĘKODZIEŁO,Pasja Sposobem Na Życie(Mamy Cel), Blaszczykfilm , Restauracja Kawiarnia Mokotowska 22, Joost Agency, Attraction Paris, Księgowy.com , Newcolors, Net PR,Style You, M'ART(Music Art), Wedding Room, Biżuterię ufundowała Ania i Paulinka.

Piotr Kowalicki
_____________________________________________________________
 Piotr Krajewski
Zdecydowanie wczorajszy dzień z dziećmi zapamiętam do końca życia dziękuję wszystkim organizatorom za nie zapomniane przeżycia dodam tylko ; SIEJMY DOBRO :)))))))A BĘDZIE NAM DOBRZE W SERCACH , A JAK W SERCACH TO I W ŻYCIU :)))))))

Ewa Krajewska
Jesteście Cudni tak trzymajcie :) Widać ze pomoc Dzieciom jest u Was na pierwszym miejscu:) Jeszcze raz Pozdrawiam wszystkie dzieci Panią Dyrektor wszystkich wszystkich co zawitali dziś u dzieci .... Piękny widok jak dzieci się uśmiechają na widok paczek i jeszcze się dzieliły dalej między sobą piękne .....bierzmy przykład

Anna Krućko
„.wspaniałe spotkanie!!! dzieci śpiewały wspólnie z nami kolędy, było wesoło i spontanicznie:)Poleciały również łzy a Maluchy nas opanowały;) niesamowity dzień !!! dziękujemy!!!! Lidia Łukasik-Skuza na scenie spytała dzieci : Czy chcielibyście abym była mikołajem???? maluchy w 2 pierwszych rzędach odpowiedziały: nieeee,Lidzia więc spytała kim mam być???? Nie uwierzycie co odpowiedziały dzieci:) SOBĄ , bądź sobą ... I my w/g życzenia dzieci bądźmy sobą. Tak jak w tym ważnym dniu ,tak zapamiętały nas dzieci i niech tak będzie zawsze.”

Beata Marszałek” Dzieci wyszły zadowolone i uśmiechnięte ...i to najważniejsze:) Dziękujemy za możliwość przeżycia cudownych i niezapomnianych chwil! Pozdrawiamy wszystkich serdecznie:) ”
Artystyczny Ołówek „Dziękuje również było mi niezmiernie miło poznać was wszystkich i uczestniczyć w tak szczytnym celu, a uśmiech dzieci bezcenny :)”

WYCZARUJ Z NAMI CZYJEŚ MARZENIA !!Był z nami również Maciek Kozłowski :) znany z programu Mam Talent iluzjonista ,który zdobył serca dzieci !!! nie odstępowały go na krok. Za wszelką cenę chciały zobaczyć odrobinę magii i nauczyć się jej . Pan Maciej z anielską cierpliwością uchylił rąbka tajemnicy i pokazał Dzieciom parę sztuczek . Magia i czar były obecne. 













Lidia Skuza







Kasia Wiercińska i Piotr Kowalicki
















 fot.Marek Piotr Michałowski
 http://www.szansadzieciom.pl/
Proszę nie kopiować zdjęć bez mojej zgody, zgodnie z prawem autorskim.
Zdjęcia są własnością autora i Fundacji.

1 komentarz:

  1. piękna inicjatywa:) i zapewne nie ostatnia:) gratuluję nowych i zapewne bardzo emocjonujących przeżyć i wrażeń.. Aniu widzę, że los dzieci nie jest ci obojetny, więc chciałam Cię zaprosić do siebie- tzn. na mojego bloga (szufladamarzeny.blogspot.com) gdzie w jego nagłówku dowiesz się w jaki sposób- o ile zechcesz mogłabyś mi pomóc i być może inne dziewczyny z Waszej ekipy.. póki co gorąco Cię pozdrawiam i z okazji zbliżających się świąt życzę Ci spokoju, radości i zdrowia nie tylko na te świąteczne dni ale i każde następne:)

    OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuje za Twój komentarz:)))